YesNoOk
avatar

[POLISH ONLY] Tylko po Polsku. (Read 296313 times)

Started by JzC, August 28, 2007, 05:56:43 pm
Share this topic:

JzC

[POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#1  August 28, 2007, 05:56:43 pm
  • avatar
  • *
Na starym forum byl taki watek, wiec wypadalo by zamiescic i na nowym ;P

Tak wiec uroczyscie:

 Witam wszystkich Polakow.

Ciekaw jestem ilu nas jest obecnie na tym forum? Dajcie znac. Po polsku ;D

Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#2  September 28, 2007, 11:05:14 pm
  • ****
    • Poland
Szkoda że nie przenieśli starego tematu. Miło widzieć ze jest jeszcze ktos z polski. Chociaż ja i tak bywam tu tylko dla publikacji. Obecne zasady sa po prostu do dupy.
"If our lives are indeed the sum total of the choices we've made, then we cannot change who we are. But with every new choice we're given, we can change who we're going to be." The Outer Limits S04E04

"If knowledge is power and power corrupts... how will human kind ever survive?" The Outer Limits S04E16
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#3  October 06, 2007, 04:30:56 pm
  • ***
  • Puff!
    • Poland
Zgłaszam się. Ja także tu rzadko bywam, głownie siedzę na MI.

Ale i tu wpadam od czasu do czasu :] Pozdro.
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#4  October 23, 2007, 04:52:42 pm
  • ****
    • Poland
 o_O

To ty jesteś ten facet od palet no nie ? W każdym razie fajnie że są tu jeszcze polacy. Ktoś chce rzucić jakiś temat do rozmowy ?
"If our lives are indeed the sum total of the choices we've made, then we cannot change who we are. But with every new choice we're given, we can change who we're going to be." The Outer Limits S04E04

"If knowledge is power and power corrupts... how will human kind ever survive?" The Outer Limits S04E16
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#5  December 23, 2007, 07:59:30 pm
  • avatar
  • ***
  • Smart Icoca wannabe!
    • Poland
    • samouczek.com/
Hmmm... moze na to nie wyglada ale wciaz sledze nowe relisy, niestety juz nie mam czasu dlubac moich projektow. Niemniej ciagle zyje mugenem.
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#6  December 23, 2007, 08:50:42 pm
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
czesc ludzie!
ten temat potrzebuje większa ilość odpowiedzi.. :P
-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#7  December 24, 2007, 02:27:05 pm
  • ***
Jessica Smoke mówi po polsku? :o Zawsze wydawało mi się, że jesteś Hiszpanką. Byłoby miło gdyby Pani kontrowersyjna okazała się naszą rodaczką :-*
Last Edit: December 24, 2007, 02:37:53 pm by K4thos
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#8  December 24, 2007, 05:11:26 pm
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
Ja jestem nie  hiszpanką ,ale Ja ma niektóre krew  hiszpanką(I niektóra krew Holandii...Jeżeli wy widzicie mój  ..Ostatnie imię ,wy możecie rozumieć ) ,ale nie cały,jest długa historia ::)
mijam długi czas na  hiszpanką.
jednak, mój język nie jest doskonały :S

-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#9  December 28, 2007, 01:50:58 pm
  • ****
    • Poland
Zdecydowanie zgadzam się że temat powinien być większy ale to niczyja wina że na Forum jest mało polaków :P Smoke piszesz lepiej po polsku niż ja po angielsku  ;D
"If our lives are indeed the sum total of the choices we've made, then we cannot change who we are. But with every new choice we're given, we can change who we're going to be." The Outer Limits S04E04

"If knowledge is power and power corrupts... how will human kind ever survive?" The Outer Limits S04E16
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#10  December 28, 2007, 11:31:24 pm
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
..obmyślam co... :S
-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#11  December 29, 2007, 02:06:41 am
  • ***
Zastanawia mnie co skłoniło Cię do nauki języka Polskiego :) Soją drogą nie wiedziałem, że kariera Dody sięga poza granicę naszego kraju. Na deser Doda u Wojewódzkiego ;D
http://youtube.com/watch?v=RQiYsyBO1dk
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#12  December 29, 2007, 12:40:44 pm
  • ****
    • Poland
Kiedy zobaczylem twój nick pomyślałem że faktycznie ma to związek z Dodą ale zaraz odrzuciłem tę myśł ponieważ nie sądziłem że jest popularna za granicą :P
"If our lives are indeed the sum total of the choices we've made, then we cannot change who we are. But with every new choice we're given, we can change who we're going to be." The Outer Limits S04E04

"If knowledge is power and power corrupts... how will human kind ever survive?" The Outer Limits S04E16
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#13  December 29, 2007, 12:44:43 pm
  • ***
Ja się sugeruje podpisem Dżaga :P
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#14  December 29, 2007, 02:56:26 pm
  • ****
    • Poland
No ja dopiero dziś zauważyłem ten podpis. Wcześniej go nie było.
"If our lives are indeed the sum total of the choices we've made, then we cannot change who we are. But with every new choice we're given, we can change who we're going to be." The Outer Limits S04E04

"If knowledge is power and power corrupts... how will human kind ever survive?" The Outer Limits S04E16
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#15  December 29, 2007, 08:28:18 pm
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
I jutro? ? ???
-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#16  December 30, 2007, 10:34:02 pm
  • avatar
  • ***
  • Smart Icoca wannabe!
    • Poland
    • samouczek.com/
Żeby sobie takie jaja z nas Polaczków robić*, oj nieładnie :D
[size=06pt]*Znowu mogę pisać polską czcionką! No bynajmniej do czasu aż nie wrócę na na wygnanie ;p[/size]

A tak w ogóle, to są może jakieś polskie strony o mugenie warte uwagi? Samouczek chyba od wieków nie był updejtowany (nie mówiąc już że do wybitnych nie należał).
Last Edit: December 30, 2007, 11:07:27 pm by WooshaQ
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#17  December 30, 2007, 11:34:38 pm
  • ***
    • www.justnopoint.com/lbends/
Coraz rzadziej odwiedzam ten forum, ale co tam......
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#18  December 30, 2007, 11:53:51 pm
  • ****
    • Poland

A tak w ogóle, to są może jakieś polskie strony o mugenie warte uwagi? Samouczek chyba od wieków nie był updejtowany (nie mówiąc już że do wybitnych nie należał).

no wiesz lepsze to niż nic. Jak przypomne sobie no projekty DooM'a począwszy od Mistic Fusion a skończywszy na Mugen Warriors Union i DBZ/GT Project to mi się chce śmiać i płakać jednocześnie że ludzie polecieli na jego obietnice... Koleś dokopał sie do róznych rang sporo naobiecywał a gówno zrobił.

Samouczek może i wybitny nie jest ale ekipa jest słowna, jak coś obiecuje to to robi i nie porywa się na wielkie projekty których i tak nie byłaby w stanie dokończyć. Po za tym to jedyna normalna strona o tej tematyce. Między innymi dlatego tam postuje, bo reszta to warehousy...
"If our lives are indeed the sum total of the choices we've made, then we cannot change who we are. But with every new choice we're given, we can change who we're going to be." The Outer Limits S04E04

"If knowledge is power and power corrupts... how will human kind ever survive?" The Outer Limits S04E16
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#19  December 31, 2007, 01:15:09 am
  • avatar
  • ***
  • Smart Icoca wannabe!
    • Poland
    • samouczek.com/
Hehe, sam mnie chciał na pozycje moda przyjąć ale niestety musiałem odmówić...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#20  December 31, 2007, 03:02:11 am
  • ***
WooshaQ said:
A tak w ogóle, to są może jakieś polskie strony o mugenie warte uwagi? Samouczek chyba od wieków nie był updejtowany (nie mówiąc już że do wybitnych nie należał).
Z Armorem współpracuje od dawna więc mogę mieć przyćmione spojrzenie. Byłoby miło gdybyś sprecyzował co dokładnie Ci się nie podoba na Samouczku :) Wartość merytoryczna materiałów na stronie głównej, w porównaniu do innych stron (i nie mówię tu tylko o Polskiej scenie), wydaje się być na niezłym poziomie. Wszelkie uwagi mile widziane i zapraszamy na forum ;)

Co do Mystic Fusion to forum było całkiem obiecujące. Szkoda, że tak szybko wszystkie posty szlag trafił. To samo spotkało Mugen Warriors Union co wydaje się trochę nie fair biorąc pod uwagę czas jaki newsmani (jeśli dobrze pamiętam głównie RaveN) poświęcili w rozbudowę portalu.
Last Edit: January 01, 2008, 08:45:41 pm by K4thos