YesNoOk
avatar

[POLISH ONLY] Tylko po Polsku. (Read 296236 times)

Started by JzC, August 28, 2007, 05:56:43 pm
Share this topic:
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#21  December 31, 2007, 11:35:07 pm
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
idę do pomocy z żywnością..potem ...
Szczęśliwego Nowego roku! :sugoi:
-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#22  January 01, 2008, 01:27:38 am
  • avatar
  • ***
  • Smart Icoca wannabe!
    • Poland
    • samouczek.com/
No wam również, życzę wam by nowe klony MUGENa w końcu pojawiły się i to nie jako beta a pełne stabilne wersje i tym samym zrewolucjonizowały rynek. Osobiście zaś życzę sobie kolejnej wersji InfinityCat bo w niej pokładałem jednak większe nadzieje...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#23  January 03, 2008, 12:50:04 am
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
Nie.., Moje nadzieje są na ShuGenDo
-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#24  January 03, 2008, 01:52:15 pm
  • ***
  • Puff!
    • Poland
No nie wiedziałem, że tak sie ten temat rozrosł. Wszystkiego najlepszego w nowym roku ludziska  :sugoi:


Quote
No wam również, życzę wam by nowe klony MUGENa w końcu pojawiły się i to nie jako beta a pełne stabilne wersje i tym samym zrewolucjonizowały rynek. Osobiście zaś życzę sobie kolejnej wersji InfinityCat bo w niej pokładałem jednak większe nadzieje...
Wydaje mi sie że ShugenDo jednak szybciej wyjdzie do publicznego obiegu. InfinityCat troche stanął w miejscu- tak mi sie przynajmniej wydaje.


Nie.., Moje nadzieje są na ShuGenDo
Ha, Jessica Smoke mowiąca po polsku, bardzo ciekawe  :sugoi:
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#25  January 03, 2008, 07:19:26 pm
  • ****
    • Poland
Ja także licze na Shugendo choc przyznaję że InfinityCat miało przez pewien czas większy potencjał. Póki co project stanął w miejscu i nie wiadomo kiedy wróci. Sakir skupia się na eliminacji błędów zanim wrzuca coś nowego dzięki czemu szybciej dostaniemy bardzo kompatybilny produkt. Paradoksalnie to jest przyczyna jego niskiej popularności. InfinityCat był pełen błędów ale był popularny bo SofiyaCat wprowadzała nowe rzeczy na starcie. Sakir robi odwrotnie więc przez to jest mniej interesujący. Pojawia się też bariera jezykowa, Z Sakirem można gadać po angielsku bez przeszkód a z SofiyaCat nie. 

Wszystkiego najlepsszego w nowym roku. Oby był lepszy niz poprzedni (w szczególności dla Mugena).
"If our lives are indeed the sum total of the choices we've made, then we cannot change who we are. But with every new choice we're given, we can change who we're going to be." The Outer Limits S04E04

"If knowledge is power and power corrupts... how will human kind ever survive?" The Outer Limits S04E16
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#26  January 05, 2008, 09:07:42 pm
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
Tak.. JA jestem zaniepokojone o bardziej  unieruchomiony  Mugen...
hmm...
-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#27  January 05, 2008, 11:52:50 pm
  • avatar
  • ***
  • Smart Icoca wannabe!
    • Poland
    • samouczek.com/
Hm, trudno po tym zdaniu wywnioskować co chciałaś nam przekazać...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#28  January 06, 2008, 08:55:27 pm
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
Wy poznajecie o wielu  Mugen wspólnoty albo ligi lubić Mugen Hiszpańska wspólnota, Włoski , Japończyk ..ale Polerują Mugen liga..wciąż nie.. .. :o

-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#29  January 08, 2008, 04:37:27 pm
  • ****
    • Poland
Prawda jest taka że Mugenowa społeczność lub jak wolisz wspólnota jako taka nie istnieje. Były próby podejmowane przez DooM'a ale skończyło się to na niczym. W obecniej chwili z bardziej rozwiniętych polskich stron został tylko Samouczek i tam zbiera sie większość polskich mugenowców. Mimo to nadal wiele osob z polski albo nie wie o tej stronie albo nie chce tam postować...

Może kieds powstanie forum zżeszajace polaków obytych z Mugenem...
"If our lives are indeed the sum total of the choices we've made, then we cannot change who we are. But with every new choice we're given, we can change who we're going to be." The Outer Limits S04E04

"If knowledge is power and power corrupts... how will human kind ever survive?" The Outer Limits S04E16
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#30  January 09, 2008, 06:20:02 pm
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
..potrzebujemy Mugen wspólnota...
..Mugen producenci...spriters......
-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#31  January 10, 2008, 08:46:45 pm
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
...Dobrze..JA ma to forum w język hiszpański :
http://urbanmugen.foroactivo.com/index.htm
Jeżeli ktoś może pomagać  "ADmin ranga" ..może dodawać Polskie rozdziały..albo przesuwają język hiszpański.. ::)

Kto  może pomagać mnie? będę zmieniać zbiornik potem..
-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#32  January 29, 2008, 02:10:34 am
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
Gdzie są?  ??? ::)
-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#33  March 08, 2008, 11:41:09 am
  • ****
  • MUGEN is so fun I hate it.
    • ememe.pl

A tak w ogóle, to są może jakieś polskie strony o mugenie warte uwagi? Samouczek chyba od wieków nie był updejtowany (nie mówiąc już że do wybitnych nie należał).

no wiesz lepsze to niż nic. Jak przypomne sobie no projekty DooM'a począwszy od Mistic Fusion a skończywszy na Mugen Warriors Union i DBZ/GT Project to mi się chce śmiać i płakać jednocześnie że ludzie polecieli na jego obietnice... Koleś dokopał sie do róznych rang sporo naobiecywał a gówno zrobił.

Samouczek może i wybitny nie jest ale ekipa jest słowna, jak coś obiecuje to to robi i nie porywa się na wielkie projekty których i tak nie byłaby w stanie dokończyć. Po za tym to jedyna normalna strona o tej tematyce. Między innymi dlatego tam postuje, bo reszta to warehousy...

Gdybyś wychodził od czasu do czasu z domu, wiedziałbyś że Mugen to nie wszystko, bo jeść coś trzeba a on Cię karmić nie będzie. Człowieku, ja mam swoje życie, pracę i bardzo mało czasu na siedzenie w domu przed komputerem i zajmowanie się pierdołami za które nic nie dostaję w zamian. Owszem, kiedyś była jakaś satysfakcja z mugena, ale od razu gdy jej zabrakło, nie trzymało mnie przy nim nic więcej. A co do Mugen Warriors Union i DBZ/GT Mugen Project.. chciałem dobrze, bo w ogóle coś zacząłem, a Ty odkąd sięgam pamięcią zawsze miałeś pesymistyczne podejście i potrafiłeś tylko krytykować innych i ich pomysły.

Nie powiem "żegnam", bo to tak jakbyśmy mieli się już więcej nie spotkać.. więc:

Pozdrawiam
DooM / Jarek
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#34  April 21, 2008, 02:48:42 pm
  • ****
    • Poland
Gdybyś wychodził od czasu do czasu z domu, wiedziałbyś że Mugen to nie wszystko, bo jeść coś trzeba a on Cię karmić nie będzie. Człowieku, ja mam swoje życie, pracę i bardzo mało czasu na siedzenie w domu przed komputerem i zajmowanie się pierdołami za które nic nie dostaję w zamian.

Nigdy nie powiedziałem, że Mugen jest wszystkim. To oczywiste że każdy ma własne życie a Mugen to tylko hobby, a twoje prywatne życie to nie moja sprawa. Mi chodziło zupelnie o coś innego o czym napisze w dalszej części postu.

A co do Mugen Warriors Union i DBZ/GT Mugen Project.. chciałem dobrze, bo w ogóle coś zacząłem, a Ty odkąd sięgam pamięcią zawsze miałeś pesymistyczne podejście i potrafiłeś tylko krytykować innych i ich pomysły.

Chęci nie zawsze przekładają się na czyny. Człowieka poznaje się po tym jak kończy nie jak zaczyna. Może i jestem pesymistą, może krytykuje innych, ale nie biorę sie za coś czego nie jestem w stanie dokończyć. Otwarcie przyznaje że brak mi chęci, motywacji i czego tam jeszcze by grzebać w Mugenie.

Ty za to stworzyłes duży projekt, który cie przerósł i skończylo się na obietnicach. Więc zanim zarzucisz mi lenistwo i coś jeszcze spójrz na siebie. W przeciwieństwie do ciebie znam swoje możliwości i nie składam obietnic bez pokrycia. Twoje prywatne problemy cię nie usprawiedliwiają, ponieważ od zawsze byłeś osobą zajętą i powinieneś był wiedzieć że duże projekty wymagają ogromnego nakładu czasu którego nie miałeś. Pozdrawiam.

Jarek


"If our lives are indeed the sum total of the choices we've made, then we cannot change who we are. But with every new choice we're given, we can change who we're going to be." The Outer Limits S04E04

"If knowledge is power and power corrupts... how will human kind ever survive?" The Outer Limits S04E16
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#35  April 23, 2008, 01:44:38 am
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
 dlaczego?  ???
-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...

JzC

Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#36  May 29, 2008, 12:15:26 pm
  • avatar
  • *
Woow alesmy sie rozpisali :o

Wieki mnie nie bylo nie wiedzialem ze az tylu nas Panowie i Pani Smoke oczywiscie :P

Odpadlem troche z Mugena za sprawa Obliviona i jego Modow na dobrych kilka miesiecy a widze ze duzo sie tu w ostanich czasach dzialo.

Pozdrawiam Was wszystkich i wszystkiego dobrego zycze:)

Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#37  June 01, 2008, 05:45:29 am
  • ***
  • I can't see :<
    • Poland
    • www.niewidomy.deviantart.com
I nawzajem
:P
ale patrze że i tak mało polaków tutaj :/
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#38  June 02, 2008, 03:20:33 am
  • avatar
  • ***
  • Smart Icoca wannabe!
    • Poland
    • samouczek.com/
Kiedy dla większości Polaków mugen kojarzy się wyłącznie z dragon ballem a tego akurat na forum mało (ca akurat uważam za rzecz dobra) to co się dziwić? :D

JzC

Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#39  June 06, 2008, 09:32:17 pm
  • avatar
  • *
Ja nie mam zadnej postaci z DragonBalla...

...to co ja nie Polak? ;P

Serio, Mugena odkrylem przpadkowo, 1go stycznia 2006 roku gralem na online poprzez Kaillera i ktos cos na chacie rzucil cos na temat edytowanego Guilego bodajrze i link do MugenInfantry przez nastepne poltora roku nie gralem raczej w nic innego niz tylko Mugena:) Glownie zbieralem SFowe postacie potem krag sie poszerzyl.
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#40  June 06, 2008, 11:23:40 pm
  • avatar
  • ***
  • Smart Icoca wannabe!
    • Poland
    • samouczek.com/
Mozes spolonizowany murzyn albo cos?  :sugoi:
Niemniej to iz polska scena nie ma sie najlepiej wie tytaj chyba kazdy, zastanawiam sie jak to naprawic? Bo jednak fajnie by bylo rozkreic co nieco polskie towarzycho. Moim zdaniem mozemy podzielic Polakow na 3 grupy:
a) tych co nigdy nie slyszeli o mugenie
b) tych co znaja mugena jedynie z Dragon Ballowej bijatyki
c) tych oswieconych co zaglebili sie w temat
I teraz jakos trzeba dotrzec do tych 2ch pierwszych grup, osobiscie splodzilem niedawno maila do redaktora bijatykowego kacika bijatyk w PSX EXTREME, moze on by cos pomogl stosowna publikacja? Wszakze linuxowa wersje mugena mozna na wybranych konsolach odpalic...
Wy macie jakies sugestie?