YesNoOk
avatar

[POLISH ONLY] Tylko po Polsku. (Read 296434 times)

Started by JzC, August 28, 2007, 05:56:43 pm
Share this topic:

JzC

[POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#1  August 28, 2007, 05:56:43 pm
  • avatar
  • *
Na starym forum byl taki watek, wiec wypadalo by zamiescic i na nowym ;P

Tak wiec uroczyscie:

 Witam wszystkich Polakow.

Ciekaw jestem ilu nas jest obecnie na tym forum? Dajcie znac. Po polsku ;D

Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#2  September 28, 2007, 11:05:14 pm
  • ****
    • Poland
Szkoda że nie przenieśli starego tematu. Miło widzieć ze jest jeszcze ktos z polski. Chociaż ja i tak bywam tu tylko dla publikacji. Obecne zasady sa po prostu do dupy.
"If our lives are indeed the sum total of the choices we've made, then we cannot change who we are. But with every new choice we're given, we can change who we're going to be." The Outer Limits S04E04

"If knowledge is power and power corrupts... how will human kind ever survive?" The Outer Limits S04E16
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#3  October 06, 2007, 04:30:56 pm
  • ***
  • Puff!
    • Poland
Zgłaszam się. Ja także tu rzadko bywam, głownie siedzę na MI.

Ale i tu wpadam od czasu do czasu :] Pozdro.
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#4  October 23, 2007, 04:52:42 pm
  • ****
    • Poland
 o_O

To ty jesteś ten facet od palet no nie ? W każdym razie fajnie że są tu jeszcze polacy. Ktoś chce rzucić jakiś temat do rozmowy ?
"If our lives are indeed the sum total of the choices we've made, then we cannot change who we are. But with every new choice we're given, we can change who we're going to be." The Outer Limits S04E04

"If knowledge is power and power corrupts... how will human kind ever survive?" The Outer Limits S04E16
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#5  December 23, 2007, 07:59:30 pm
  • avatar
  • ***
  • Smart Icoca wannabe!
    • Poland
    • samouczek.com/
Hmmm... moze na to nie wyglada ale wciaz sledze nowe relisy, niestety juz nie mam czasu dlubac moich projektow. Niemniej ciagle zyje mugenem.
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#6  December 23, 2007, 08:50:42 pm
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
czesc ludzie!
ten temat potrzebuje większa ilość odpowiedzi.. :P
-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#7  December 24, 2007, 02:27:05 pm
  • ***
Jessica Smoke mówi po polsku? :o Zawsze wydawało mi się, że jesteś Hiszpanką. Byłoby miło gdyby Pani kontrowersyjna okazała się naszą rodaczką :-*
Last Edit: December 24, 2007, 02:37:53 pm by K4thos
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#8  December 24, 2007, 05:11:26 pm
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
Ja jestem nie  hiszpanką ,ale Ja ma niektóre krew  hiszpanką(I niektóra krew Holandii...Jeżeli wy widzicie mój  ..Ostatnie imię ,wy możecie rozumieć ) ,ale nie cały,jest długa historia ::)
mijam długi czas na  hiszpanką.
jednak, mój język nie jest doskonały :S

-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#9  December 28, 2007, 01:50:58 pm
  • ****
    • Poland
Zdecydowanie zgadzam się że temat powinien być większy ale to niczyja wina że na Forum jest mało polaków :P Smoke piszesz lepiej po polsku niż ja po angielsku  ;D
"If our lives are indeed the sum total of the choices we've made, then we cannot change who we are. But with every new choice we're given, we can change who we're going to be." The Outer Limits S04E04

"If knowledge is power and power corrupts... how will human kind ever survive?" The Outer Limits S04E16
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#10  December 28, 2007, 11:31:24 pm
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
..obmyślam co... :S
-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#11  December 29, 2007, 02:06:41 am
  • ***
Zastanawia mnie co skłoniło Cię do nauki języka Polskiego :) Soją drogą nie wiedziałem, że kariera Dody sięga poza granicę naszego kraju. Na deser Doda u Wojewódzkiego ;D
http://youtube.com/watch?v=RQiYsyBO1dk
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#12  December 29, 2007, 12:40:44 pm
  • ****
    • Poland
Kiedy zobaczylem twój nick pomyślałem że faktycznie ma to związek z Dodą ale zaraz odrzuciłem tę myśł ponieważ nie sądziłem że jest popularna za granicą :P
"If our lives are indeed the sum total of the choices we've made, then we cannot change who we are. But with every new choice we're given, we can change who we're going to be." The Outer Limits S04E04

"If knowledge is power and power corrupts... how will human kind ever survive?" The Outer Limits S04E16
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#13  December 29, 2007, 12:44:43 pm
  • ***
Ja się sugeruje podpisem Dżaga :P
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#14  December 29, 2007, 02:56:26 pm
  • ****
    • Poland
No ja dopiero dziś zauważyłem ten podpis. Wcześniej go nie było.
"If our lives are indeed the sum total of the choices we've made, then we cannot change who we are. But with every new choice we're given, we can change who we're going to be." The Outer Limits S04E04

"If knowledge is power and power corrupts... how will human kind ever survive?" The Outer Limits S04E16
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#15  December 29, 2007, 08:28:18 pm
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
I jutro? ? ???
-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#16  December 30, 2007, 10:34:02 pm
  • avatar
  • ***
  • Smart Icoca wannabe!
    • Poland
    • samouczek.com/
Żeby sobie takie jaja z nas Polaczków robić*, oj nieładnie :D
[size=06pt]*Znowu mogę pisać polską czcionką! No bynajmniej do czasu aż nie wrócę na na wygnanie ;p[/size]

A tak w ogóle, to są może jakieś polskie strony o mugenie warte uwagi? Samouczek chyba od wieków nie był updejtowany (nie mówiąc już że do wybitnych nie należał).
Last Edit: December 30, 2007, 11:07:27 pm by WooshaQ
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#17  December 30, 2007, 11:34:38 pm
  • ***
    • www.justnopoint.com/lbends/
Coraz rzadziej odwiedzam ten forum, ale co tam......
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#18  December 30, 2007, 11:53:51 pm
  • ****
    • Poland

A tak w ogóle, to są może jakieś polskie strony o mugenie warte uwagi? Samouczek chyba od wieków nie był updejtowany (nie mówiąc już że do wybitnych nie należał).

no wiesz lepsze to niż nic. Jak przypomne sobie no projekty DooM'a począwszy od Mistic Fusion a skończywszy na Mugen Warriors Union i DBZ/GT Project to mi się chce śmiać i płakać jednocześnie że ludzie polecieli na jego obietnice... Koleś dokopał sie do róznych rang sporo naobiecywał a gówno zrobił.

Samouczek może i wybitny nie jest ale ekipa jest słowna, jak coś obiecuje to to robi i nie porywa się na wielkie projekty których i tak nie byłaby w stanie dokończyć. Po za tym to jedyna normalna strona o tej tematyce. Między innymi dlatego tam postuje, bo reszta to warehousy...
"If our lives are indeed the sum total of the choices we've made, then we cannot change who we are. But with every new choice we're given, we can change who we're going to be." The Outer Limits S04E04

"If knowledge is power and power corrupts... how will human kind ever survive?" The Outer Limits S04E16
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#19  December 31, 2007, 01:15:09 am
  • avatar
  • ***
  • Smart Icoca wannabe!
    • Poland
    • samouczek.com/
Hehe, sam mnie chciał na pozycje moda przyjąć ale niestety musiałem odmówić...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#20  December 31, 2007, 03:02:11 am
  • ***
WooshaQ said:
A tak w ogóle, to są może jakieś polskie strony o mugenie warte uwagi? Samouczek chyba od wieków nie był updejtowany (nie mówiąc już że do wybitnych nie należał).
Z Armorem współpracuje od dawna więc mogę mieć przyćmione spojrzenie. Byłoby miło gdybyś sprecyzował co dokładnie Ci się nie podoba na Samouczku :) Wartość merytoryczna materiałów na stronie głównej, w porównaniu do innych stron (i nie mówię tu tylko o Polskiej scenie), wydaje się być na niezłym poziomie. Wszelkie uwagi mile widziane i zapraszamy na forum ;)

Co do Mystic Fusion to forum było całkiem obiecujące. Szkoda, że tak szybko wszystkie posty szlag trafił. To samo spotkało Mugen Warriors Union co wydaje się trochę nie fair biorąc pod uwagę czas jaki newsmani (jeśli dobrze pamiętam głównie RaveN) poświęcili w rozbudowę portalu.
Last Edit: January 01, 2008, 08:45:41 pm by K4thos
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#21  December 31, 2007, 11:35:07 pm
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
idę do pomocy z żywnością..potem ...
Szczęśliwego Nowego roku! :sugoi:
-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#22  January 01, 2008, 01:27:38 am
  • avatar
  • ***
  • Smart Icoca wannabe!
    • Poland
    • samouczek.com/
No wam również, życzę wam by nowe klony MUGENa w końcu pojawiły się i to nie jako beta a pełne stabilne wersje i tym samym zrewolucjonizowały rynek. Osobiście zaś życzę sobie kolejnej wersji InfinityCat bo w niej pokładałem jednak większe nadzieje...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#23  January 03, 2008, 12:50:04 am
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
Nie.., Moje nadzieje są na ShuGenDo
-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#24  January 03, 2008, 01:52:15 pm
  • ***
  • Puff!
    • Poland
No nie wiedziałem, że tak sie ten temat rozrosł. Wszystkiego najlepszego w nowym roku ludziska  :sugoi:


Quote
No wam również, życzę wam by nowe klony MUGENa w końcu pojawiły się i to nie jako beta a pełne stabilne wersje i tym samym zrewolucjonizowały rynek. Osobiście zaś życzę sobie kolejnej wersji InfinityCat bo w niej pokładałem jednak większe nadzieje...
Wydaje mi sie że ShugenDo jednak szybciej wyjdzie do publicznego obiegu. InfinityCat troche stanął w miejscu- tak mi sie przynajmniej wydaje.


Nie.., Moje nadzieje są na ShuGenDo
Ha, Jessica Smoke mowiąca po polsku, bardzo ciekawe  :sugoi:
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#25  January 03, 2008, 07:19:26 pm
  • ****
    • Poland
Ja także licze na Shugendo choc przyznaję że InfinityCat miało przez pewien czas większy potencjał. Póki co project stanął w miejscu i nie wiadomo kiedy wróci. Sakir skupia się na eliminacji błędów zanim wrzuca coś nowego dzięki czemu szybciej dostaniemy bardzo kompatybilny produkt. Paradoksalnie to jest przyczyna jego niskiej popularności. InfinityCat był pełen błędów ale był popularny bo SofiyaCat wprowadzała nowe rzeczy na starcie. Sakir robi odwrotnie więc przez to jest mniej interesujący. Pojawia się też bariera jezykowa, Z Sakirem można gadać po angielsku bez przeszkód a z SofiyaCat nie. 

Wszystkiego najlepsszego w nowym roku. Oby był lepszy niz poprzedni (w szczególności dla Mugena).
"If our lives are indeed the sum total of the choices we've made, then we cannot change who we are. But with every new choice we're given, we can change who we're going to be." The Outer Limits S04E04

"If knowledge is power and power corrupts... how will human kind ever survive?" The Outer Limits S04E16
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#26  January 05, 2008, 09:07:42 pm
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
Tak.. JA jestem zaniepokojone o bardziej  unieruchomiony  Mugen...
hmm...
-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#27  January 05, 2008, 11:52:50 pm
  • avatar
  • ***
  • Smart Icoca wannabe!
    • Poland
    • samouczek.com/
Hm, trudno po tym zdaniu wywnioskować co chciałaś nam przekazać...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#28  January 06, 2008, 08:55:27 pm
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
Wy poznajecie o wielu  Mugen wspólnoty albo ligi lubić Mugen Hiszpańska wspólnota, Włoski , Japończyk ..ale Polerują Mugen liga..wciąż nie.. .. :o

-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#29  January 08, 2008, 04:37:27 pm
  • ****
    • Poland
Prawda jest taka że Mugenowa społeczność lub jak wolisz wspólnota jako taka nie istnieje. Były próby podejmowane przez DooM'a ale skończyło się to na niczym. W obecniej chwili z bardziej rozwiniętych polskich stron został tylko Samouczek i tam zbiera sie większość polskich mugenowców. Mimo to nadal wiele osob z polski albo nie wie o tej stronie albo nie chce tam postować...

Może kieds powstanie forum zżeszajace polaków obytych z Mugenem...
"If our lives are indeed the sum total of the choices we've made, then we cannot change who we are. But with every new choice we're given, we can change who we're going to be." The Outer Limits S04E04

"If knowledge is power and power corrupts... how will human kind ever survive?" The Outer Limits S04E16
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#30  January 09, 2008, 06:20:02 pm
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
..potrzebujemy Mugen wspólnota...
..Mugen producenci...spriters......
-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#31  January 10, 2008, 08:46:45 pm
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
...Dobrze..JA ma to forum w język hiszpański :
http://urbanmugen.foroactivo.com/index.htm
Jeżeli ktoś może pomagać  "ADmin ranga" ..może dodawać Polskie rozdziały..albo przesuwają język hiszpański.. ::)

Kto  może pomagać mnie? będę zmieniać zbiornik potem..
-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#32  January 29, 2008, 02:10:34 am
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
Gdzie są?  ??? ::)
-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#33  March 08, 2008, 11:41:09 am
  • ****
  • MUGEN is so fun I hate it.
    • ememe.pl

A tak w ogóle, to są może jakieś polskie strony o mugenie warte uwagi? Samouczek chyba od wieków nie był updejtowany (nie mówiąc już że do wybitnych nie należał).

no wiesz lepsze to niż nic. Jak przypomne sobie no projekty DooM'a począwszy od Mistic Fusion a skończywszy na Mugen Warriors Union i DBZ/GT Project to mi się chce śmiać i płakać jednocześnie że ludzie polecieli na jego obietnice... Koleś dokopał sie do róznych rang sporo naobiecywał a gówno zrobił.

Samouczek może i wybitny nie jest ale ekipa jest słowna, jak coś obiecuje to to robi i nie porywa się na wielkie projekty których i tak nie byłaby w stanie dokończyć. Po za tym to jedyna normalna strona o tej tematyce. Między innymi dlatego tam postuje, bo reszta to warehousy...

Gdybyś wychodził od czasu do czasu z domu, wiedziałbyś że Mugen to nie wszystko, bo jeść coś trzeba a on Cię karmić nie będzie. Człowieku, ja mam swoje życie, pracę i bardzo mało czasu na siedzenie w domu przed komputerem i zajmowanie się pierdołami za które nic nie dostaję w zamian. Owszem, kiedyś była jakaś satysfakcja z mugena, ale od razu gdy jej zabrakło, nie trzymało mnie przy nim nic więcej. A co do Mugen Warriors Union i DBZ/GT Mugen Project.. chciałem dobrze, bo w ogóle coś zacząłem, a Ty odkąd sięgam pamięcią zawsze miałeś pesymistyczne podejście i potrafiłeś tylko krytykować innych i ich pomysły.

Nie powiem "żegnam", bo to tak jakbyśmy mieli się już więcej nie spotkać.. więc:

Pozdrawiam
DooM / Jarek
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#34  April 21, 2008, 02:48:42 pm
  • ****
    • Poland
Gdybyś wychodził od czasu do czasu z domu, wiedziałbyś że Mugen to nie wszystko, bo jeść coś trzeba a on Cię karmić nie będzie. Człowieku, ja mam swoje życie, pracę i bardzo mało czasu na siedzenie w domu przed komputerem i zajmowanie się pierdołami za które nic nie dostaję w zamian.

Nigdy nie powiedziałem, że Mugen jest wszystkim. To oczywiste że każdy ma własne życie a Mugen to tylko hobby, a twoje prywatne życie to nie moja sprawa. Mi chodziło zupelnie o coś innego o czym napisze w dalszej części postu.

A co do Mugen Warriors Union i DBZ/GT Mugen Project.. chciałem dobrze, bo w ogóle coś zacząłem, a Ty odkąd sięgam pamięcią zawsze miałeś pesymistyczne podejście i potrafiłeś tylko krytykować innych i ich pomysły.

Chęci nie zawsze przekładają się na czyny. Człowieka poznaje się po tym jak kończy nie jak zaczyna. Może i jestem pesymistą, może krytykuje innych, ale nie biorę sie za coś czego nie jestem w stanie dokończyć. Otwarcie przyznaje że brak mi chęci, motywacji i czego tam jeszcze by grzebać w Mugenie.

Ty za to stworzyłes duży projekt, który cie przerósł i skończylo się na obietnicach. Więc zanim zarzucisz mi lenistwo i coś jeszcze spójrz na siebie. W przeciwieństwie do ciebie znam swoje możliwości i nie składam obietnic bez pokrycia. Twoje prywatne problemy cię nie usprawiedliwiają, ponieważ od zawsze byłeś osobą zajętą i powinieneś był wiedzieć że duże projekty wymagają ogromnego nakładu czasu którego nie miałeś. Pozdrawiam.

Jarek


"If our lives are indeed the sum total of the choices we've made, then we cannot change who we are. But with every new choice we're given, we can change who we're going to be." The Outer Limits S04E04

"If knowledge is power and power corrupts... how will human kind ever survive?" The Outer Limits S04E16
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#35  April 23, 2008, 01:44:38 am
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
 dlaczego?  ???
-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...

JzC

Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#36  May 29, 2008, 12:15:26 pm
  • avatar
  • *
Woow alesmy sie rozpisali :o

Wieki mnie nie bylo nie wiedzialem ze az tylu nas Panowie i Pani Smoke oczywiscie :P

Odpadlem troche z Mugena za sprawa Obliviona i jego Modow na dobrych kilka miesiecy a widze ze duzo sie tu w ostanich czasach dzialo.

Pozdrawiam Was wszystkich i wszystkiego dobrego zycze:)

Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#37  June 01, 2008, 05:45:29 am
  • ***
  • I can't see :<
    • Poland
    • www.niewidomy.deviantart.com
I nawzajem
:P
ale patrze że i tak mało polaków tutaj :/
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#38  June 02, 2008, 03:20:33 am
  • avatar
  • ***
  • Smart Icoca wannabe!
    • Poland
    • samouczek.com/
Kiedy dla większości Polaków mugen kojarzy się wyłącznie z dragon ballem a tego akurat na forum mało (ca akurat uważam za rzecz dobra) to co się dziwić? :D

JzC

Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#39  June 06, 2008, 09:32:17 pm
  • avatar
  • *
Ja nie mam zadnej postaci z DragonBalla...

...to co ja nie Polak? ;P

Serio, Mugena odkrylem przpadkowo, 1go stycznia 2006 roku gralem na online poprzez Kaillera i ktos cos na chacie rzucil cos na temat edytowanego Guilego bodajrze i link do MugenInfantry przez nastepne poltora roku nie gralem raczej w nic innego niz tylko Mugena:) Glownie zbieralem SFowe postacie potem krag sie poszerzyl.
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#40  June 06, 2008, 11:23:40 pm
  • avatar
  • ***
  • Smart Icoca wannabe!
    • Poland
    • samouczek.com/
Mozes spolonizowany murzyn albo cos?  :sugoi:
Niemniej to iz polska scena nie ma sie najlepiej wie tytaj chyba kazdy, zastanawiam sie jak to naprawic? Bo jednak fajnie by bylo rozkreic co nieco polskie towarzycho. Moim zdaniem mozemy podzielic Polakow na 3 grupy:
a) tych co nigdy nie slyszeli o mugenie
b) tych co znaja mugena jedynie z Dragon Ballowej bijatyki
c) tych oswieconych co zaglebili sie w temat
I teraz jakos trzeba dotrzec do tych 2ch pierwszych grup, osobiscie splodzilem niedawno maila do redaktora bijatykowego kacika bijatyk w PSX EXTREME, moze on by cos pomogl stosowna publikacja? Wszakze linuxowa wersje mugena mozna na wybranych konsolach odpalic...
Wy macie jakies sugestie?
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#41  June 07, 2008, 03:27:10 am
  • ***
Jzc said:
Serio, Mugena odkrylem przpadkowo, 1go stycznia 2006 roku gralem na online poprzez Kaillera i ktos cos na chacie rzucil cos na temat edytowanego Guilego bodajrze i link do MugenInfantry przez nastepne poltora roku nie gralem raczej w nic innego niz tylko Mugena:)
Ha! Dam głowę, że podobne objawy miałaby połowa osób grająca w bijatyki 2D po zobaczeniu mugena w akcji ;D Incjatywa WooshaQ przednia - potencjał w nieświadomych Polakach na pewno gdzieś drzemie uśpiony ;)
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#42  June 08, 2008, 08:45:32 pm
  • *
    • www.samouczek.com/
Kurde to ja pewnie też muszę się odezwać  :-X  ;D pozdrawiam  :sugoi:

YouTube
XMPP:armor.cage@gmail.com
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#43  June 08, 2008, 09:14:33 pm
  • Sumi~ Sumi~
Już nie raz odwiedzałem to forum, ale jeszcze nigdy się nie zarejestrowałem.

Jeżeli chodzi o polską społeczność a mugen, to może gdyby więcej wychodziło postaci z anime (różnych serii) to i większe zainteresowanie polaków by było? Chociaż nie, większość z polski zna tylko "Naruto" i "Bleach". A i szczerze mówiąc znów bym wtedy z chęcią siedział w mugenie :)

JzC

Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#44  June 18, 2008, 12:25:54 pm
  • avatar
  • *
Mozes spolonizowany murzyn albo cos?  :sugoi:
osobiscie splodzilem niedawno maila do redaktora bijatykowego kacika bijatyk w PSX EXTREME

1. Cos w tym chyba jest moj dziadek byl murzynem ;P

2. Daj znac jak cos dadza znac z PSX EXTREME :P

  :)
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#45  June 21, 2008, 09:27:18 am
  • ***
  • I can't see :<
    • Poland
    • www.niewidomy.deviantart.com
Heh tak wogole co słychować ? nudnawo zdeka jest :P tak przy okazji szukam kodera :P do pomocy
A tak przy okazji czy z wyjatkiem wucasha są jacyś inni twórcy nie robiący tylko w db ?  :S :S :S ?
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#46  June 22, 2008, 08:50:55 pm
  • avatar
  • ***
  • Smart Icoca wannabe!
    • Poland
    • samouczek.com/
Jasne, dizzy chociazby ktora jest autorka hotaru z g:motw, kilku innych tez sie znajdzie. wszystko bedzie w artykule ktore pisze na polska wikipedie.
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#47  June 23, 2008, 02:06:07 am
  • ***
  • I can't see :<
    • Poland
    • www.niewidomy.deviantart.com
Polska wikipedia mugenowa (jeżeli jest jak tak to proszę o link :P) czy na zwykłą ?
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#48  June 23, 2008, 04:25:59 pm
  • avatar
  • ***
  • Smart Icoca wannabe!
    • Poland
    • samouczek.com/
Szczerze mowiac na dzien dzisiejszy nie widze najmniejszego powody by torzyc cale wiki poswiecone mugenowi, strata czasu jak na obecna sytuacje jaka w polsce panuje, narazie zaczynamy od normalnej wikipedii. Zapraszam do wziecia udzialu w dyskucji jaka prowadzimy odnosnie polskiej sytuacji, http://www.forum.samouczek.com/viewtopic.php?p=9825#9825, tam tez mozna przeczytac artykol ktory pozniej pojawi sie na wiki. Konstruktywna krytyka mile widziana!
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#49  July 24, 2008, 01:08:08 am
  • ***
  • I can't see :<
    • Poland
    • www.niewidomy.deviantart.com
Jest tu ktoś jeszcze ? ludzie gadajcie coś :P
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#50  August 02, 2008, 09:00:11 pm
  • ***
  • Puff!
    • Poland
Coś ta Mugenacja z twej sygnatury, blind_sniper, nie chce wystartować :P
A co to wogle będzie? Forum, stronka?
Last Edit: August 02, 2008, 09:12:19 pm by Psycho Krusher
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#51  August 07, 2008, 03:46:41 pm
  • ***
  • I can't see :<
    • Poland
    • www.niewidomy.deviantart.com
www.mugenacja.pl juz działa więc zapraszam :P mam nadzieje też ze znajdziecie jakichś ludzi (mam nadzieje też że nie będą to fanatycy db) :P
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#52  August 08, 2008, 05:14:11 pm
  • ***
  • Puff!
    • Poland
Graficznie stronka wygląda naprawde fajnie, chyba sie skusze i zarejestruje. ^^'

Choć nigdy nie mogłem sie zdecydowac na rejestracje na Samouczku, moze tutaj mi sie uda ;p
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#53  August 09, 2008, 06:54:10 pm
  • ***
  • I can't see :<
    • Poland
    • www.niewidomy.deviantart.com
No niestety początek mamy trudny, priorytetem jest to aby od uczyć ludzi tego że mugen kojarzy się tylko z DB i pokazać inne serie więc robimy coś na rodzaj bazy danych w recenzjach, zresztą przydała by się przy tym jakaś pomoc :P. No cóż raz jeszcze zapraszamy wszystkich na www.mugenacja.pl : P
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#54  January 11, 2009, 08:19:34 pm
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
Odwiedzają to teraz  ::)
-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#55  January 12, 2009, 07:30:15 am
  • ***
  • I can't see :<
    • Poland
    • www.niewidomy.deviantart.com
Raczej nikt nie odwiedza strona umiera szybciej niż alkoholik uzależniony od heroiny
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#56  January 12, 2009, 04:28:56 pm
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
ha

który nie jest wymagany..obmyślam..
-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#57  January 12, 2009, 05:44:41 pm
  • ***
  • I can't see :<
    • Poland
    • www.niewidomy.deviantart.com
Jessi czy ty używasz translatorów ? :P
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#58  January 12, 2009, 10:13:36 pm
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
nie
-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#59  January 12, 2009, 10:26:16 pm
  • ***
  • I can't see :<
    • Poland
    • www.niewidomy.deviantart.com
W takim razie przepraszam, ale zauważyłem że twoja polszczyzna pięknie tłumaczy się na angielszczyznę przez translator : P, może to czysty przypadek
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#60  January 12, 2009, 10:33:20 pm
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
nie..rozmawiam w takiej drodze : złamał
-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#61  February 17, 2009, 11:03:42 am
  • ****
  • MUGEN is so fun I hate it.
    • ememe.pl
Co taka cisza panowie? opowiadajcie co tam u was. :mugoi:
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#62  February 17, 2009, 02:57:44 pm
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
 co? gdzie? który?
-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#63  February 27, 2009, 07:41:49 pm
  • avatar
  • ***
  • Smart Icoca wannabe!
    • Poland
    • samouczek.com/
Jakos leci, powoli ale do przodu... wrocile wreszcie do polski :D
A swoja droga to myslalem ze znowu zniknales na dwa lata XD
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#64  February 27, 2009, 10:43:05 pm
  • avatar
  • *
    • www.mugen.pl
Kuhcze no DooM się pojawił :D

Spoiler, click to toggle visibilty

Uchiha Sasuke
Status:
Sheet: ~35%
Code:0%
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#65  February 27, 2009, 11:34:46 pm
  • avatar
  • ***
  • Smart Icoca wannabe!
    • Poland
    • samouczek.com/
i to jakies 2-3 dni temu ;D
powodzenia z GoW!
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#66  February 28, 2009, 06:25:20 pm
  • ****
  • MUGEN is so fun I hate it.
    • ememe.pl
Ile to ja już razy znikałem i wracałem do Mugena. ::):goi:

Tym razem wróciłem po raz ostatni, tylko żeby wydać kickass'owatego chara na pożegnanie Mugenowej społeczności.

Trzeba wreszcie te drzwi już zamknąć. Było miło, ale co za dużo to nie zdrowo. Zostawię po sobie Kratos'a, epicznie wyjebanego w kosmos jak to tylko możliwe i już mnie nie ma.
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#67  February 28, 2009, 06:36:19 pm
  • avatar
  • *
    • www.mugen.pl
Buu  szkoda ze to koniec, i szkoda ze to nie Goku capcom :<
Spoiler, click to toggle visibilty

Uchiha Sasuke
Status:
Sheet: ~35%
Code:0%
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#68  March 01, 2009, 11:55:59 pm
  • ****
  • MUGEN is so fun I hate it.
    • ememe.pl
Jeżeli grałeś kiedyś w God of War, to będziesz wniebowzięty. ;)
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#69  March 02, 2009, 01:18:55 am
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
JA nigdy GOW, ale ktoś opowiedziałmnie jest dobrym grą... ::)



Spojrzenia bardzo oryginał dla Mugen, nie lubię straszliwie "rare"(rzadki), "evil"(źle) ,"god"(bóg) i inny  odurzone charaktery, jest bardzo nie -oryginał..
-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#70  March 02, 2009, 08:58:33 am
  • ****
  • MUGEN is so fun I hate it.
    • ememe.pl
Heh, kto jak kto, ale Ty powinnaś coś na ten temat wiedzieć. ;)

Kratos będzie tylko dla hardcore'owych graczy - mnóstwo krwi, przemocy, seksu (wciąż zastanawiam się w jakiej formie...) i zdehumanizowania.

Prace nad nim trwają prawie codziennie, a dla mnie edytowanie sprite'ów dla niego to czysta przyjemność, może dlatego że to moje ostatnie edity w życiu. o_O
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#71  March 02, 2009, 01:55:01 pm
  • avatar
  • *
    • www.mugen.pl
Mimo iz mam malo postaci z poza db to pewnie z checia przetestuje. Licze ze go wydasz. Lipnie ze twoje ostatnie edity.

DooM odezwij sie jak mozesz na msn chcialem Cie coś spytać.
Spoiler, click to toggle visibilty

Uchiha Sasuke
Status:
Sheet: ~35%
Code:0%
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#72  March 04, 2009, 04:51:43 pm
  • ****
  • MUGEN is so fun I hate it.
    • ememe.pl
Jej! Mamy swoją flagę w naszym ojczystym oficjalnym temacie. :)
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#73  March 05, 2009, 10:43:24 pm
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
więc...
-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#74  March 05, 2009, 10:46:47 pm
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
Mugen Polska jest mały ..obmyślam.. wciąż
-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#75  March 07, 2009, 10:50:26 pm
  • avatar
  • ***
  • Smart Icoca wannabe!
    • Poland
    • samouczek.com/
duzo polakow nie odwiedza gildii bo nie mowi po angielsku...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#76  March 08, 2009, 02:35:58 am
  • ***
  • I can't see :<
    • Poland
    • www.niewidomy.deviantart.com
Ojcze czemu nie ma Cię ma MSN'ie ? :P Chciałem pogadać z tobą o Łysolu, i jeżeli jesteś tylko ukryty to daj znać bo mam starego msn'a i nie moge chatować z offlinem :P
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#77  March 08, 2009, 03:34:42 am
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
ja?
-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#78  March 08, 2009, 05:40:26 am
  • ***
  • I can't see :<
    • Poland
    • www.niewidomy.deviantart.com
Nie nie powiedziałem Ojcze, chodziło mi o DooMa : P
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#79  March 08, 2009, 10:13:55 am
  • avatar
  • *
    • www.mugen.pl
No DooM daj znak :D

No mało polaków nie tylko przez to ze tu panuje ANG ale tez przez to ze malo sie ogolnie zagranicznym mugenem interesuje.
Spoiler, click to toggle visibilty

Uchiha Sasuke
Status:
Sheet: ~35%
Code:0%
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#80  March 08, 2009, 11:16:58 am
  • ****
    • Poland
Sam też nie piszesz na Forum po za tematem zresztą na m****.pl przyznales się też że nie masz zbyt wielu postaci z poza DB. Modelowy przykład polskiego Mugenowca rzekłbym bym. Smutne lecz niestety prawdziwe...

Spotkałem kiedyś w jednej MMORPG laskę która się interesowała bijatykami a Mugena nie znała. Kolejny przykład że polacy którzy sie bijatykami interesują nie wiedzą co to Mugen ew. wiedzą ale nie chce im się w tym grzebać...

A tak ogólnie to mnie zaczyna wkurzać że nikt jakoś nie wykazuje zainteresiowania ShugenDo. Ludzie oczekują grywalnych produktów ale gdy przychodzi do pomocy przy raportowaniu błędów to nagle nikogo w okolicy nie ma... Podniecają się tym XNAMugenem a przecież to tylko klon, który w perspektywie ma być tylko konwersją Mugena bez nowych funkcji, triggerów i takie tam...
"If our lives are indeed the sum total of the choices we've made, then we cannot change who we are. But with every new choice we're given, we can change who we're going to be." The Outer Limits S04E04

"If knowledge is power and power corrupts... how will human kind ever survive?" The Outer Limits S04E16
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#81  March 08, 2009, 11:19:29 pm
  • ****
  • MUGEN is so fun I hate it.
    • ememe.pl
A tak ogólnie to mnie zaczyna wkurzać że nikt jakoś nie wykazuje zainteresiowania ShugenDo. Ludzie oczekują grywalnych produktów ale gdy przychodzi do pomocy przy raportowaniu błędów to nagle nikogo w okolicy nie ma... Podniecają się tym XNAMugenem a przecież to tylko klon, który w perspektywie ma być tylko konwersją Mugena bez nowych funkcji, triggerów i takie tam...
No cóż, Sakir musiał się z tym liczyć zaczynając swój projekt. Zawsze tak jest - wszyscy chcą wszystkiego, a jak przychodzi co do czego i potrzebna pomoc: :curtain::goi:

Uwierzcie mi, wiem co mówię, bo sam tego nie raz doświadczyłem, nawet w społeczności mugenowej - Projekt DBZ/GT, MugenWU, a nawet Mugenacja. Skazany Jesteś na klęskę, jeżeli lecisz na obiecywanki zainteresowanych. Każdy mówi: "Tak, tak! Zrób to, zrób to! Chętnie później pomogę!", a później gdy już leżysz bo nikt nie chce pomagać - przyjdą Ci wcześniej obiecujący i powiedzą Ci: "To żeś zjebał teraz...". I tak szarpiesz swój image.
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#82  March 09, 2009, 09:03:56 pm
  • avatar
  • *
    • www.mugen.pl
Jarek, ale ty takze sam na owym forum przyznales ze moj angielski jest tragiczny  --; zdecyduj sie.

To jakie mam postacie to moja sprawa, to tak jakbys sie czepial ze ktos ma postacie tylko z cvs lub mk.

N/c.
Spoiler, click to toggle visibilty

Uchiha Sasuke
Status:
Sheet: ~35%
Code:0%
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#83  March 13, 2009, 08:47:56 pm
  • ****
  • MUGEN is so fun I hate it.
    • ememe.pl
To jakie mam postacie to moja sprawa, to tak jakbys sie czepial ze ktos ma postacie tylko z cvs lub mk.

N/c.
Muszę się zgodzić z każdym z Was po trochu. To jakie kto ma postacie to sprawa osobista, no ale też... mówi dużo o graczu.
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#84  April 01, 2009, 12:32:44 am
  • ***
  • Puff!
    • Poland
Powodzenia z Kratosem, Doom. Sprite'y są świetne,oby gameplay im dorównywał ;p
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#85  April 05, 2009, 09:30:40 pm
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
Mugenacja jest martwy..bardzo zły  :( :(...
-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#86  April 07, 2009, 12:58:16 am
  • ****
  • MUGEN is so fun I hate it.
    • ememe.pl
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#87  June 08, 2009, 08:19:39 am
  • ****
  • MUGEN is so fun I hate it.
    • ememe.pl
Co tak cicho tutaj? ludziska, piszcie coś.
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#88  June 09, 2009, 08:07:37 am
  • ***
  • I can't see :<
    • Poland
    • www.niewidomy.deviantart.com
coś
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#89  June 09, 2009, 09:25:07 am
  • ****
  • MUGEN is so fun I hate it.
    • ememe.pl
gópek.
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#90  June 09, 2009, 02:40:19 pm
  • ***
  • I can't see :<
    • Poland
    • www.niewidomy.deviantart.com
buc : P
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#91  June 10, 2009, 11:24:16 am
  • ****
  • MUGEN is so fun I hate it.
    • ememe.pl
Byś napisał co tam u Ciebie się kręci, lolq.
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#92  June 11, 2009, 10:33:42 am
  • ***
  • I can't see :<
    • Poland
    • www.niewidomy.deviantart.com
Byś napisał czasem na MSNie : P. Jest dobrze skończyłem rok szkolny właśnie, dziś była pierwsza noc podczas której spałem dłużej niż jedną godzinę. Ostatnie dwa tygodnie wyglądały tak że spałem godzinę i uczyłem się przez resztę 23 : P. A co u ciebie staruszku ?
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#93  June 12, 2009, 04:11:12 pm
  • ***
  • *ahem*...Gentlemen
    • www.samouczek.com
Yo wam :p
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#94  June 13, 2009, 11:02:37 am
  • avatar
  • *
    • www.mugen.pl
Yo Ci.
Pshydało by sie Polską scene jakos rozkrecic :>
Spoiler, click to toggle visibilty

Uchiha Sasuke
Status:
Sheet: ~35%
Code:0%
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#95  June 16, 2009, 12:18:37 pm
  • ***
  • Puff!
    • Poland
Rok szkolny już sie skończył ?? Cholera, a ja sesji jeszcze dobrze nie zacząłem jeszcze.... ;/
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#96  August 01, 2009, 05:59:13 pm
  • ***
  • I can't see :<
    • Poland
    • www.niewidomy.deviantart.com
Hadoken!
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#97  August 01, 2009, 07:09:53 pm
  • ****
    • Poland
Kamehameha!
"If our lives are indeed the sum total of the choices we've made, then we cannot change who we are. But with every new choice we're given, we can change who we're going to be." The Outer Limits S04E04

"If knowledge is power and power corrupts... how will human kind ever survive?" The Outer Limits S04E16
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#98  August 01, 2009, 08:14:35 pm
  • ***
  • I can't see :<
    • Poland
    • www.niewidomy.deviantart.com
Wiedziałem że ktoś odpowie ale czemu w taki sposób o:
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#99  August 02, 2009, 11:27:07 am
  • ****
    • Poland
Jest wiele powodów, ale wystarczy taki, że oba ataki róznią się tylko tym że jeden to pocisk a drugi to fala (chociaż Metsu Hadouken u Evil Ryu to też fala).
"If our lives are indeed the sum total of the choices we've made, then we cannot change who we are. But with every new choice we're given, we can change who we're going to be." The Outer Limits S04E04

"If knowledge is power and power corrupts... how will human kind ever survive?" The Outer Limits S04E16
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#100  August 02, 2009, 06:01:51 pm
  • ***
  • I can't see :<
    • Poland
    • www.niewidomy.deviantart.com
żeś teraz strzelił głęboki tekst na temat fal, kul whatever xD

Czemu do cholery jasnej nikt nie piszę tutaj czyżby Jarosław, DooM i ja byli jedynymi Polakami piszacymi na MFG :/ ?
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#101  August 03, 2009, 09:41:40 am
  • avatar
  • *
    • www.mugen.pl
No ale nawet nie tylko na mfg.
Nasi rodacy to troche lenie :)
Spoiler, click to toggle visibilty

Uchiha Sasuke
Status:
Sheet: ~35%
Code:0%
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#102  August 03, 2009, 01:48:58 pm
  • ***
  • I can't see :<
    • Poland
    • www.niewidomy.deviantart.com
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#103  August 07, 2009, 10:40:42 am
  • ***
  • Puff!
    • Poland
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#104  August 07, 2009, 10:53:52 am
  • ***
  • I can't see :<
    • Poland
    • www.niewidomy.deviantart.com
a jaki hipokryta :P
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#105  August 07, 2009, 01:07:24 pm
  • avatar
  • *
    • www.mugen.pl
a DooM jeszcze jest w mugenie?  ::)
Spoiler, click to toggle visibilty

Uchiha Sasuke
Status:
Sheet: ~35%
Code:0%
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#106  August 10, 2009, 02:10:10 pm
  • ****
    • Poland
"If our lives are indeed the sum total of the choices we've made, then we cannot change who we are. But with every new choice we're given, we can change who we're going to be." The Outer Limits S04E04

"If knowledge is power and power corrupts... how will human kind ever survive?" The Outer Limits S04E16
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#107  August 10, 2009, 03:19:26 pm
  • avatar
  • *
    • www.mugen.pl
Ah dzieki :)
Spoiler, click to toggle visibilty

Uchiha Sasuke
Status:
Sheet: ~35%
Code:0%
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#108  August 10, 2009, 05:03:08 pm
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
Być może łamię tę rozmowę ...
Kto Są polskie tutaj w MFG? obmyślam, niewielka być może..
-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#109  August 12, 2009, 04:14:56 pm
  • ***
  • I can't see :<
    • Poland
    • www.niewidomy.deviantart.com
Szczerze mówiąc tutaj znam tylko pare polaków; Wooshaq, DooM, Psycho Krusher, Jarek, Gokax no i oczywiście ja :D i to by było na tyle :P więc raczej jesteśmy w mniejszości xD
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#110  August 13, 2009, 12:04:22 am
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
 8)
-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#111  October 16, 2009, 06:09:07 pm
  • ***
  • I can't see :<
    • Poland
    • www.niewidomy.deviantart.com
Jest może ktoś kto ma jakieś moje bardzo stare sprity np z czasów MWU lub nawet starszych forów DooMa ? albo jakieś archiwa for, bo szukam swoich starych prac i jak narazie znalazłem tylko jeden sprit crapowy xD.
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#112  October 16, 2009, 06:32:25 pm
  • avatar
  • *
    • www.mugen.pl
o ile sie nie myle to mam Twoje sprity db w stylu capcom :)
Spoiler, click to toggle visibilty

Uchiha Sasuke
Status:
Sheet: ~35%
Code:0%
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#113  October 16, 2009, 09:25:42 pm
  • ***
  • I can't see :<
    • Poland
    • www.niewidomy.deviantart.com
mógł byś podesłać ?
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#114  November 03, 2009, 08:58:15 pm
  • avatar
  • *
    • www.mugen.pl
o sorry zapomnialem tu zajrzec. Jutro CI wysle na pw.
Spoiler, click to toggle visibilty

Uchiha Sasuke
Status:
Sheet: ~35%
Code:0%
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#115  November 07, 2009, 07:36:52 pm
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
 :S
-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#116  November 18, 2009, 04:23:50 am
  • avatar
  • ****
  • Ya me dio cosa...
    • Mexico
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#117  November 29, 2009, 02:55:52 pm
  • ***
  • I can't see :<
    • Poland
    • www.niewidomy.deviantart.com
Can u read the topic name, only polish  --;
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#118  November 29, 2009, 10:07:48 pm
  • avatar
  • ****
  • Ya me dio cosa...
    • Mexico
Przepraszam ;P
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#119  December 01, 2009, 01:52:37 pm
  • ***
  • I can't see :<
    • Poland
    • www.niewidomy.deviantart.com
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#120  December 05, 2009, 07:02:28 pm
  • avatar
  • ****
  • Ya me dio cosa...
    • Mexico
what?

 :uhoh2: :wink3:
Last Edit: March 04, 2010, 05:09:55 am by MabsKMK
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#121  December 24, 2009, 11:38:59 pm
  • ****
  • mirror, mirror...
    • www.poland.pl/
 :impressed:

 :santa:
wesolych swiat bozego Narodzenia, ludzie  :santa3: :santa2:
-I hate haters and S.o.S chars.....
-time to migrate from winmugen...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#122  March 12, 2011, 05:34:02 pm
  • ****
  • MUGEN is so fun I hate it.
    • ememe.pl
Żyje tu ktoś jeszcze? wpadłem na kilka for mugenowych (w tym polskich) i widzę że Mugen is pretty dead. Kto byłby za tym by go wskrzesić? tym razem bez ściemy.
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#123  March 13, 2011, 11:54:45 am
  • ***
  • *ahem*...Gentlemen
    • www.samouczek.com
Samouczek jeszcze żyje :P
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#124  March 31, 2011, 01:31:06 pm
  • ***
  • Puff!
    • Poland
Żyje tu ktoś jeszcze? wpadłem na kilka for mugenowych (w tym polskich) i widzę że Mugen is pretty dead. Kto byłby za tym by go wskrzesić? tym razem bez ściemy.
A po co? ;p
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#125  May 02, 2011, 11:46:46 pm
  • **
    • youtube.com/user/SeiferFirehart
Yo! Ciekaw jestem kto z polaków tu jeszcze zagląda...
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#126  July 22, 2011, 03:00:23 am
  • ****
    • Japan
Doom, pamiętam jak pracowałeś kiedyś nad Kratosem, ale (chyba) rok temu 10 Marca miał się ukazać, ale jakis czas po 10 Marca strona projektu znikneła, nie jestem wtajemniczony więc chce po prostu wiedzieć co sie stało.
Last Edit: July 23, 2011, 07:08:59 pm by Human
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#127  July 23, 2011, 07:01:48 am
  • avatar
  • ****
  • Ya me dio cosa...
    • Mexico
Czy ma to związek z tym?
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#128  July 23, 2011, 07:07:49 pm
  • ****
    • Japan
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#129  September 06, 2011, 02:03:55 am
  • avatar
  • ****
  • Ya me dio cosa...
    • Mexico
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#130  November 23, 2012, 12:55:43 am
  • ****
  • MUGEN is so fun I hate it.
    • ememe.pl
POLSKA, KURWA!
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#131  November 23, 2012, 07:22:52 am
  • **
    • youtube.com/user/SeiferFirehart
-_-
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#132  November 23, 2012, 04:23:18 pm
  • ****
  • MUGEN is so fun I hate it.
    • ememe.pl
 --;
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#133  November 23, 2012, 09:57:19 pm
  • ******
 :???:
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#134  November 24, 2012, 01:24:32 am
  • **
    • youtube.com/user/SeiferFirehart

JzC

Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#135  December 24, 2012, 01:41:09 am
  • avatar
  • *
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#136  December 24, 2012, 08:17:19 pm
  • ****
    • Japan
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#137  November 16, 2014, 02:58:35 pm
  • ***
  • I can't see :<
    • Poland
    • www.niewidomy.deviantart.com
Ślepy tu był.
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#138  November 25, 2014, 06:44:52 pm
  • ****
    • Poland
Był i sie zmył.
"If our lives are indeed the sum total of the choices we've made, then we cannot change who we are. But with every new choice we're given, we can change who we're going to be." The Outer Limits S04E04

"If knowledge is power and power corrupts... how will human kind ever survive?" The Outer Limits S04E16
Re: [POLISH ONLY] Tylko po Polsku.
#139  April 27, 2016, 04:54:26 pm
  • **
  • Check my yt channel.
    • Poland
    • www.youtube.com/watch?v=MMTkKqz10Xw
Siema Ludzie
Dj Luke aka funny963 check my yt channel. Have a nice day!